نقد و بررسی فیلم فرمول ۱ (بران تا بمانی)

نقد و بررسی فیلم ها توسط مردم

«فرمول ۱: بران تا بمانی» مینی‌سریالی مستند و ورزشی، محصول کمپانی «باکس تو باکس فیلمز» است که پخش آن از مارس ۲۰۱۹ در شبکه «نتفلیکس» آغاز شده و «کارلوس ساینز» راننده رالی اهل کشور اسپانیا، به عنوان یک چهره ورزشی شناخته شده در آن حضور دارد. ناگفته نماند که «جیمز گی-ریس»، «پل مارتین» و «سوفی تاد» مسئولیت تهیه‌کنندگی اجرایی این مینی‌سریال مستند را برعهده دارند. مینی‌سریال «فرمول ۱: بران تا بمانی» که پشت صحنه مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ را مورد بررسی قرار می‌دهد، در جدول برترین برنامه‌های تلویزیونی وب‌سایت IMDB، رتبه صد و پنجاه و پنجم را به خود اختصاص داده‌است. شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال «فرمول ۱: بران تا بمانی» را با دوبله فارسی اختصاصی و یا زبان اصلی تماشا کنید. داستان سریال:
این مجموعه مستند جذاب و تماشایی، به بررسی زندگی شخصی و حرفه‌ای رانندگان «مسابقات اتومبیلرانی جایزه بزرگ» می‌پردازد و چالش‌های پیش روی آنها را با نگاهی دقیق مورد ارزیابی قرار می‌دهد و... گویندگان:
فرزاد شیرمحمدی، مهدی قاسمی، علی بهرامی، سعید شریف، آزاده اکبری، سامان مظلومی، محمد مهدی منصوری، علی وجدانی، احمد ذبیحی، حمیدرضا قربانی، همایون ظفرپور، امین منصوری، میلاد مبینی، محمود سالاریه، امیرحسین چرمچی، محمد جلوه دار، سارا علاقمند، گلناز عمرانی، محمدرضا لاکچی - مدیر دوبلاژ: نازنین حقیری

بیشتر...
2
از 1 بررسی
به زودی ..

نظر و دید کاربران درباره این فیلم
کارگردانی
؟؟
فیلمنامه
؟؟
مهارت بازیگران اصلی
؟؟
مهارت بازیگران مکمل
؟؟
فیلم‌برداری
؟؟
موسیقی متن
؟؟
چهره‌پردازی
؟؟
صدابرداری
؟؟
طراحی صحنه
؟؟
طراحی لباس
؟؟
جلوه‌های ویژه
؟؟
آنونس
؟؟
امتیاز و نظر شما درباره این فیلم
نظرات جدید
نظرات محبوب
1 بررسی
اولین نفری باش که دیدت رو میگی ...
نظر واقعی شما درباره این فیلم