حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی نشان‌دهنده چگونگی استفاده از اطلاعات شماست که توسط پلتفرم دیدت جمع‌آوری می‌شود. لطفا پیش از استفاده از پلتفرم دیدت و یا ارسال هرگونه اطلاعات، سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه فرمایید. سیاست حفظ حریم خصوصی تکمیل کننده شرایط پلتفرم دیدت بوده و توافقی بین دیدت و کاربرانش محسوب می‌شود. قوانین حفظ حریم شخصی، کلیه وب‌سایت‌ها، محصولات و خدمات پلتفرم دیدت و سایت‌ها و نمایندگی‌های تابعه را شامل می‌شود، مگر در مواردی که صراحتاً ذکر شده باشد. داده‌های شما هرگز با اشخاص ثالث به اشتراک گذارده نمی‌شود، مگر با رضایت شما و یا درخواست مراجع قانونی. ما به عنوان پردازشگر داده‌ها ممکن است اطلاعات شما را توسط خود و همکاران خود، برای اهداف داخلی که در این سند به طور شفاف به آن‌ها اشاره شده است، مورد استفاده و تحلیل قرار دهیم. در دیدت افراد می‌توانند هر زمان که خودشان بخواهند اطلاعات خود را به‌روز رسانی، حذف، اضافه و یا به‌طور کل تغییر دهند.

 

حفظ اطلاعات شخصی

ما کلیه اطلاعاتی که از طریق ایجاد حساب کاربری شما، خرید، عضویت برای دریافت خبرنامه، پاسخگویی شما به سؤالات، تکمیل فرم‌های نظرسنجی، وب‌گردی و یا هرگونه استفاده از  به‌دست آورده‌‌ایم را برای موارد زیر استفاده می‌نماییم

 • برای بهبود تجربه شما و امکان ارائه محتوا و محصولات و خدمات بهتر و جذاب‌تر
 • برای بهبود سایت‌ها و خدمات‌مان برای بهبود خدمت‌رسانی بهتر به شما
 • برای تسریع پاسخگویی به درخواست‌های شما
 • برای درخواست از شما برای امتیازدهی به بخش‌های مختلف خدماتی که از ما دریافت می‌کنید.
 • برای پیگیری نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما، که از بخش‌های مختلف به دست ما می‌رسد.

دیدت اطلاعات فردی شما را با توجه به حساب کاربری‌تان ذخیره‌سازی می‌کند. اطلاعات شخصی شما، شامل اطلاعات نظرسنجی و یا هرگونه اطلاعات دیگری است که برخی اوقات وارد پلتفرم دیدت می‌کنید. ما اطلاعات شما را تا زمانی که نزد ما حساب کاربری داشته باشید حفظ خواهیم کرد. در صورت لغو و یا بسته شدن حساب کاربری تمامی اطلاعات شخصی شما و کپی آن‌ها پاک خواهد شد. اگر بنا به دلایل فنی و یا هر دلیل دیگری، ما موفق به پاک کردن اطلاعات شخصی شما نشویم مطمئن باشید تمامی راهکارها را به‌کار خواهیم بست تا از پردازش اطلاعات شما در آینده جلوگیری نماییم. این امر شامل اطلاعاتی که پس از پاک کردن حساب کاربری جهت حسابرسی ملزم به حفظ آن هستیم نمی‌‌شود.

امنیت

ما با اتخاذ بالاترین سطح استانداردها، از به‌خطر افتادن اطلاعات شما در هر مقطعی از زمان جلوگیری خواهیم کرد. تقویت زیرساخت‌های IT ، پلتفرم‌های امنیت داده‌ها و خط مشی‌های فناوری اطلاعات، به ما این امکان را داده است امنیت پیشرفته دو-سویه را به مشتریان خود ارائه دهیم.

اشخاص ثالث

ما هرگز اطلاعات فردی شما را برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی به شرکت‌های دیگر نمی‌فروشیم و در اختیار اشخاص خارجی قرار نخواهیم داد. ما از هر نوع اطلاعاتی که شما برای استفاده از خدمات و محصولات ما از خود ارائه می‌دهید که شامل: اطلاعات شخصی، پاسخ به سؤالات پرسشنامه‌های مختلف و غیره است فقط استفاده می‌کنیم و مالک آن‌ها فقط و فقط خود شما هستید. این امر شامل وب‌سایت‌ها و یا سایر اشخاصی که به ما در اداره کردن پلتفرم دیدت، انجام کار و یا خدمات‌رسانی به کاربران‌‌مان کمک می‌کنند، تا زمانی که پذیرفته باشند این اطلاعات را محرمانه نگه دارند، نمی‌شود. همچنین ممکن است براساس قانون و یا در جهت اعمال خط مشی‌ها و یا برای حفظ قانون مالکیت و یا امنیت خود و دیگران، اطلاعاتی را منتشر کنیم.

حقوق شما

شما می توانید مشکلات و دغدغه‌های خود را در هر زمان از طریق info [at] poller [dot] ir با ما درمیان بگذارید. ما متعهد می‌شویم حداکثر ظرف ۱۵ روز کاری با شما تماس بگیریم. این فهرستی از حقوقی است که قوانین حفظ حریم خصوصی برای شما قائل شده است:

 • حق دسترسی به اطلاعاتتان
 • حق محدود کردن و یا جلوگیری از پردازش اطلاعاتتان
 • حق به‌روز رسانی و یا تغییر اطلاعاتتان
 • حق پاک کردن اطلاعاتتان
 • حق عدم پذیرش جهت دریافت ایمیل‌های بازاریابی ما
 • حق انتقال اطلاعاتتان به پردازشگری دیگر

اصلاح سیاست‌های حفظ حریم شخصی

دیدت می‌تواند هر زمان، سیاست‌های حفظ حریم شخصی خود را تغییر دهد. ما نسخه تغییر یافته را بر روی سایت خود قرار خواهیم داد و در صورت بروز هرگونه تغییر در نحوه جمع‌آوری و به‌کارگیری اطلاعات، این تغییرات را از طریق برنامه به اطلاع شما خواهیم رساند. ادامه استفاده شما از خدمات ما به منزله موافقت شما با اصلاحات صورت گرفته در سیاست‌های حریم خصوصی ماست.